Mašinka Tomáš TrackMaster Motorized Railway Hiro s vagónkem

Mašinka Tomáš TrackMaster Motorized Railway Hiro s vagónkem

Hodnocení produktu: 4.5/5 (8x)

Vaše hodnocení:

Mašinka Hiro s jedním vagónkem.

499 Kč

Import kód: SSBMK89

Dostupnost: Do 4-5 týdnů

Vyžaduje 2 alkalické baterie typu AAA 1,5V (nejsou součástí balení).

Nevhodné pro děti do 3 let, hračka obsahuje malé části nebo jiné vlastnosti.

TrackMaster Motorized Railway = motorizovaná samostatně jezdící mašinka...

 

Mají vaše děti rády vláčky a k tomu oblíbeného hrdinu z animovaného seriálu Mašinka Tomáš? Potom vás určitě potěší skvělý tip na dárek, protože ba vaše děti již netrpělivě čeká Mašinka Tomáš Hiro.

Mašinka Tomáš v tomto provedení je přímo autentickou podobou skutečného hrdiny a nechybí ani dokonalý vagónek. Mašinka je ovládaná bateriemi, takže Tomáš tak rázem obživne a dopraví se z televizních obrazovek do pokojíčků vašich dětí. Oblíbený hrdina je hračkou, kterou touží mít doma každé dítě a vy tak vašim ratolestem splníte nejedno přání.

Děti si s Mašinkou Tomášem užijí spoustu dobrodružství a budou se cítit jako důležitá součást ostrova Sodor, na kterém Mašinka Tomáš se svými kamarády denně něco prožívá. Příběhy, které mají vždy šťastný konec, si tak děti mohou s Mašinkou Tomášem užívat přímo ve svém pokojíčku a podělit se o zážitky a zábavu i se svými kamarády. Překrásná hračka, kterou děti rozhodně nezklamete.

Nový komentář

* (Povinné)

Nový dotaz k produktu

* (Povinné)

Alternativní produkty

Přihlášení

Tento web používá k poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním a používáním souborů cookies. Více o ochraně osobních údajů.