Sady na hraní TrackMaster Motorized Railway

1 položka

Také si obdiv a pozornost vašich dětí získal oblíbený animovaný seriál Mašinka Tomáš? Chcete jim připravit jedinečné překvapení? Všechny milovníky Mašinky Tomáše potěší Mašinka Tomáš set.

Nádherné kousky, které spočívají se sestav kolejišť, samotné Mašinky Tomáše a dalšího příslušenství, připraví vašim dětem nekonečnou zábavu. Mohou se tak nejen vyhrát co jim hrdlo ráčí, ale stát se přímo součástí světa Mašinky Tomáše, která svá dobrodružství prožívá na ostrově Sodor.

Vaše ratolesti se okamžitě odtrhnou od televizních obrazovek, protože Mašinku Tomáše budou mít najednou přímo ve svém pokojíčku. Jejich fantazie tak bude pracovat naplno, protože s Mašinkou Tomášem budou prožívat zcela nová dobrodružství a každý den. Jednoduše budou mít Tomáše a jeho svět jenom pro sebe. Rozmanité sady, kterými se rozhodně trefíte do vkusu a očekávání vašich dětí jsou skvělým dárkem i potěšením ke každé příležitosti.

Prohledat výsledky filtru fulltextem

Zobrazit:

Přihlášení

Tento web používá k poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním a používáním souborů cookies. Více o ochraně osobních údajů.