Mašinka Tomáš Trackmaster Motorized Railway

37 položek

S Mašinkami TrackMaster můžete vytvořit celý svět. Napodobte ostrov Sodor, kde společně se svými kamarády budete prožívat zajímavá dobrodružství. Nechejte se vtáhnout do tohoto světa a vraťte se do dětských let. Vytvořte přepychovou dráhu kolejí a doplňte ji o vláčky různého typu.

Mašinka TrackMaster - Mašinka Tomáš

Stavění kolejí, vláčky různých typů i druhů, to je svět, do kterého se rádi vrací i dospělí. Děti jej mohou prožívat každý den. V této sekci najdete zaoblené koleje, sadu rovných kolejí a veškeré další příslušenství. Můžete si jako zamlada pohrát s vláčky, tedy můžete vašim dětem dopřát zábavu podle svého gusta. Jistě se rádi vrátíte do dětských let, kdy jste si stavěli koleje a jezdili po nich s vláčky. Objevíte zde kouzlo motorizovaných mašinek poháněných baterií. Prožívejte všechna dobrodružství na ostrově Sodor. Společně s celou partou můžete zažít řadu událostí a vytvářet si nové zážitky. Stačí přehodit výhybku a připravit se na další vzrušující dobrodružství. Mašinky také skvělým způsobem doplňují sběratelské kolekce. Najdete zde Mašinku Tomáše s vagónem bez něj, a ještě další parťáky, kteří jsou připraveni vyrazit společně s vámi za novými příběhy, kterých budete součástí. Na trať se v rychlosti může vydat TrackMaster Salty s vagónem a doplnit ho může TrackMaster Philip s těžkým vagónem. Společně náklady rychle převezou a nebudou dál blokovat trať. Dopřejte svým dětem vekou legraci a spoustu zábavy i s dalšími jejich kamarády z ostrova Sodor.

Skvělý dárek pro vaše děti, s kterým si užijí nekonečná dobrodružství a přemístí se přímo do světa Mašinky Tomáše. Mašinka Tomáš na baterie a kolejnice Mašinka Tomáš jsou přímo autentické a vaše děti budu mít pocit, že je hrdina ze seriálu v jejich pokojíčku doopravdy. Dokonalé koleje Mašinka Tomáš, které si mohou sestavit pokaždé jinak, jsou prostředkem zábavy, která děti nikdy neomrzí. Mašinka Tomáš koleje trackmaster jsou jako stvořené k sestavení reálného prostředí z ostrova Sodor.

Prohledat výsledky filtru fulltextem

Zobrazit:

Přihlášení

Tento web používá k poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním a používáním souborů cookies. Více o ochraně osobních údajů.