Stolování Mašinka Tomáš

9 položek

Naučit děti stolování se zdá být někdy nemožné. Ovšem s kamarádem Mašinkou Tomášem to půjde jedna radost, a to nejenom při běžném obědu, ale také formou oslavy narozenin či jiné akce. Uspořádejte párty podle vašeho gusta a vylaďte ji do jednotného stylu, aby si to všichni náramně užili.

Stolování Mašinka Tomáš

Stolování podle vzoru Mašinky Tomáše. Chcete uspořádat párty, narozeninovou dětskou oslavu nebo jinou zábavu? V tom případě musíte zvolit motiv na tácky, ubrousky a skleničky. Co to bude? No samozřejmě náš věrný a dlouholetý přítel Mašinka Tomáš se svými kamarády. Jednotný motiv nejenom, že vypadá hezky, ale děti si ho rychle zamilují. V této sekci najdete pozvánky s motivem Mašinky Tomáše a dále veškeré ostatní potřeby na uspořádání perfektní dětské akce či oslavy narozenin. Můžete svůj sortiment talířků a příborů doplnit samozřejmě jen pár věcmi, například čepičkami na hlavy a ubrousky, ale daleko lepší je, když zvolíte tento motiv celkově a pojmete to jako velkou událost. Udělejte dětem radost a vytvořte jim den, podle jejich představ s jejich kamarádem Mašinkou Tomášem. Oslava bude probíhat skvěle a všichni se budou náramně bavit. Děti mohou pít z papírových kelímků. S motivem Mašinky Tomáše máme i slámky na pití! Talíře, ubrousky, čepičky, ubrus na stůl, fóliový balónek, a dokonce i sada příborů. Vylaďte oslavu k dětské dokonalosti a uvidíte, že nejenom děti, ale i dospělí prožijí krásný den.

Prohledat výsledky filtru fulltextem

Zobrazit:

Přihlášení

Tento web používá k poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním a používáním souborů cookies. Více o ochraně osobních údajů.