Stolní hry Mašinka Tomáš

6 položek

Mašinku Tomáše můžete najít i ve stolních hrách. Skvěle svými barevnými obrázky doplňuje klasické hry, jako je Člověče, nezlob se, Černého Petra nebo Hady a žebříky. Tři veselé a oblíbené rodinné hry, které ve vaší sbírce nesmějí chybět.

Stolní hry Mašinka Tomáš

Máte rádi stolní hry? Rádi přemýšlíte a uvažujete? Rádi se smějete a bavíte? Chcete dětem rozvíjet jejich přemýšlení, logické myšlení, strategické uvažování a další dovednosti? V tom případě jsou stolní hry tou nejlepší volbou. Skvěle se také hodí jako dárek například od babiček či dědečků na narozeniny a svátky. Každého potěší stolní hra, která je zábavná, a ještě navíc s motivem dětských kamarádů, které mají nejraději. Najdete zde různé typy stolních her s motivy Mašinky Tomáše a jeho přátel. Oblíbená je karetní hra Černý Petr. Ta nikdy nezklame a je klasikou mezi všemi. Podle vzoru oblíbeného seriálů můžete hrát klidně celé hodiny. Jednou z těch nejběžnějších a již roky nejoblíbenějších je Člověče, nezlob se. Hra, kterou znají jak děti, tak i dospělí. Budete mít štěstí a vyhrajete? Mašinka Tomáš na všechno bude dohlížet. Znáte další hru? Hadi a žebříky! Rodinná hra, která patří mezi další řadu oblíbených her. Nikdy nevíte, kdo může vyhrát, tak vyzkoušejte své schopnosti. I Mašinka Tomáš musí neustále překonávat řadu zádrhelů, tak ukažte, co umíte vy! Dostanete se jako první až na konec? To se ještě uvidí!

Mašinka Tomáš stolní hry potěší malé i velké hráče, protože na vás čeká spousta skvělých dobrodružství, které Tomáš prožívá i s kamarády na ostrově Sodor. Společné chvíle ve společnosti Mašinky Tomáše jsou zárukou na krásné vzpomínky vašich dětí.

Prohledat výsledky filtru fulltextem

Zobrazit:

Přihlášení

Tento web používá k poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním a používáním souborů cookies. Více o ochraně osobních údajů.