Školní potřeby Mašinka Tomáš

13 položek

Potřebujete sehnat pár pomůcek do školy? Chybí vašim dětem ještě nějaké vybavení? V této sekci školních potřeb najdete vše potřebné od běžné tužky, přes pastelky, plastelíny, bloky, barevné papíry a penály, až po batůžek na záda.

Školní potřeby Mašinka Tomáš

Hurá, škola volá! Máte doma také malého školáka? Chodí rád do školy? Některé děti na začátku školu mají moc rády a některé potřebují trochu času, aby se mohly se školou pořádně obeznámit a mohly si jí oblíbit. Nicméně, škola bude veselejší, když budete mít své kamarády neustále při sobě. Mašinka Tomáš už čeká, až jej vezmete na výlet do školy a prožijete parádní den. Školní potřeby se vzorem Mašinky Tomáše jsou opravdu originální a jedinečné. Najdete zde samolepky na sešit, barevné papíry, blok na psaní a poznámky, tužky s gumou s krásným barevným motivem a mnoho dalšího. Nesmí chybět ani ořezávátko, plastelína, voskovky, pastelky, barvy nebo kulatý penál. Dokonce můžete mít i školní batoh se svým oblíbeným kamarádem Mašinkou Tomášem. Často používané jsou také termo brašny, které se hodí na svačinu a děti si je brávají také na výlety. Praktický termo obal zajistí, aby si jídlo uchovalo svou teplotu. Se svými kamarády po boku se děti opět mohou těšit do školy!

Prohledat výsledky filtru fulltextem

Zobrazit:

Přihlášení

Tento web používá k poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním a používáním souborů cookies. Více o ochraně osobních údajů.