Školní potřeby Mašinka Tomáš

26 položek

Potřebujete sehnat pár pomůcek do školy? Chybí vašim dětem ještě nějaké vybavení? V této sekci školních potřeb najdete vše potřebné od běžné tužky, přes pastelky, plastelíny, bloky, barevné papíry a penály, až po batůžek na záda.

Školní potřeby Mašinka Tomáš

Hurá, škola volá! Máte doma také malého školáka? Chodí rád do školy? Některé děti na začátku školu mají moc rády a některé potřebují trochu času, aby se mohly se školou pořádně obeznámit a mohly si jí oblíbit. Nicméně, škola bude veselejší, když budete mít své kamarády neustále při sobě. Mašinka Tomáš už čeká, až jej vezmete na výlet do školy a prožijete parádní den. Školní potřeby se vzorem Mašinky Tomáše jsou opravdu originální a jedinečné. Najdete zde samolepky na sešit, barevné papíry, blok na psaní a poznámky, tužky s gumou s krásným barevným motivem a mnoho dalšího. Nesmí chybět ani ořezávátko, plastelína, voskovky, pastelky, barvy nebo kulatý penál. Dokonce můžete mít i školní batoh se svým oblíbeným kamarádem Mašinkou Tomášem. Často používané jsou také termo brašny, které se hodí na svačinu a děti si je brávají také na výlety. Praktický termo obal zajistí, aby si jídlo uchovalo svou teplotu. Se svými kamarády po boku se děti opět mohou těšit do školy!

Zobrazit:

Přihlášení

Tento web používá k poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním a používáním souborů cookies. Více o ochraně osobních údajů.