Samolepky Mašinka Tomáš

9 položek

Samolepky, co k tomu dodat. Lepení samolepek miluje snad každé dítě, a to nejenom hezky na papír, ale často také třeba na nábytek. Samolepky jsou velice vhodnou alternativou, pokud děti chcete zabavit něčím výjimečným a přesto levným.

Samolepky Mašinka Tomáš

Prožívejte nová dobrodružství na ostrově Sodor s Mašinkou Tomášem a jeho kamarády. Díky samolepkám si užijte ještě více zábavy. Najdete zde mnoho různých druhů i motivů. Mašinka Tomáš prožívá neustále nové příběhy a vy budete přitom. Vybírat můžete z menších i větších balení. Jen pozor, aby si je děti neoblíbily natolik, že je budou lepit opravdu všude. Ovšem i na tento případ jsme mysleli, a proto je v naší nabídce možnost koupě speciálních samolepek, které se lepí přímo na okna a dveře. Nemusíte se však jako rodiče ničeho obávat, právě samolepky tohoto typu jdou snadno sloupnout, aniž by po nich zůstal flek. Zábavné fóliové samolepky můžete dát do rukou školákům a školačkám, ale také předškolákům. Vyberte si ty, které se vám nejvíce líbí, nebo které se vám nejvíce hodí do vašeho příběhu a společně s Mašinkou Tomášem prožívejte nová dobrodružství. Samolepky zabaví vaše děti a jejich ruce. Jsou zábavné, veselé a hravé a potěší každého obdivovatele Mašinky Tomáše.

Prohledat výsledky filtru fulltextem

Zobrazit:

Přihlášení

Tento web používá k poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním a používáním souborů cookies. Více o ochraně osobních údajů.