Puzzle Mašinka Tomáš

6 položek

Svět puzzle a Mašinky Tomáše je svět, kde se střetává radost a zábava, a to v pravém slova smyslu. Společně s dětmi můžete pomocí této skládačky vytvářet krásné obrázky, které následně můžete nechat slepit a pověsit dětem do pokojíčku.

Puzzle Mašinka Tomáš

Puzzle mají dlouholetou tradici. Věděli jste například, že první puzzle vyrobili již v roce 1760? Ovšem nebylo to v takové podobě, v jaké puzzle známe dnes. V historii totiž puzzle sloužilo pro vzdělávání. Stavění dílků Puzzle je originální zábavou pro každého. Dílky s krásně barevnými motivy Mašinky Tomáše do sebe lehce zapadají. Skládání bude jedna radost. Pro děti se zde nabízí hned několik různých druhů i typů. Od těch základních s pár dílky až po ty složitější hádanky. Veselé obrázky si děti velice rychle oblíbí. Pohádkové postavy jsou pořád v kurzu a zejména Mašinka Tomáš, který je jejich kamarádem číslo jedna. Skládání puzzlíků však není jenom pouhá zábava, ale děti si tím rozšiřují své logické myšlení. Právě puzzle se podílí na soustředění a na zlepšování koncentrace. Získají trpělivost a zlepší i svou jemnou motoriku. Navíc se u skládání jistě nasmějete. Podílejte se také na skládání a uvidíte, jaká to bude zábava. Jakmile puzzle složíte, můžete si jej také nechat podlepit a pověsit jej dětem do pokojíčku.

Prohledat výsledky filtru fulltextem

Zobrazit:

Přihlášení

Tento web používá k poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním a používáním souborů cookies. Více o ochraně osobních údajů.