Osušky Mašinka Tomáš

1 položka

Snažíte se vaše děti večer, co večer nahnat do vany a k provedení každodenní hygieny? Nebo je chcete potěšit originální osuškou, s kterou budu moct vyrazit třeba plavat? Zajisté i vaše děti zbožňují hrdinu z animovaného ostrova Sodor, kterým je Mašinka Tomáš. Jejich koupání i plavání se stane radostí, když je bude čekat osuška Mašinka Tomáš.

Pestrý výběr potěší různými motivy Mašinky Tomáše, kterou tak děti na svých osuškách vidí v různém prostředí, situacích, a hlavně v pěkných barevných odstínech. Koupání se tak promění ve velké potěšení, protože kdo by nechtěl i ve vaně, na pláži či na koupališti mít takového společníka, jako je Mašinka Tomáš?

Děti svoje pohádkové hrdiny zbožňují a Mašinka Tomáš je jednou z nich. Uděláte radost nejen vašim dětem, ale i sobě, protože večerní koupání již nebude pro ratolesti nucenou povinností, ale radostí, díky které budou trávit čas s Mašinkou Tomášem.

Prohledat výsledky filtru fulltextem

Zobrazit:

Přihlášení

Tento web používá k poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním a používáním souborů cookies. Více o ochraně osobních údajů.