Dětské povlečení Mašinka Tomáš

9 položek

Každý dětský pokojíček je originál. Chcete doladit hračky s celkovou vizáží pokojíčku? V tom případě můžete pořídit i dětské povlečení Mašinka Tomáš, polštářky a deky s motivem jejich věrného kamaráda. Mašinka Tomáš s nimi bude i v případě, kdy vaše děti budou sladce spát.

Povlečení Mašinka Tomáš

Do říše snů se dostáváme každý den. Lehneme si do měkoučké a pohodlné postele, položíme hlavu na polštář a usínáme. Snění je proces, který se děje každičký den a všem lidem, akorát si jej někdy nepamatujeme a máme pocit, že se nám nic nezdálo. Krásné, radostné a veselé sny vašim dětem navodí příjemné povlečení na postel s motivem Mašinky Tomáše. Potěší je také malý oboustranný polštářek, který si budou moci každý den měnit tím, že jej otočí. Dětem můžete koupit také hotové polštářky s krásnými a výraznými motivy Mašinky Tomáše. Zahřeje i krásná deka, do které se děti mohou zachumlat. Povlečení s překrásným motivem si děti přitulí k sobě a budou sladce usínat. Jejich oblíbený kamarád tak s nimi bude i v době, kdy bude hlídat jejich vydatný spánek. Ráno se děti probudí do nového dne plní energie a opět si mohou jít hrát s hračkami a vláčky. V této kategorii najdete také příjemné osušky ze 100 % bavlny.

Prohledat výsledky filtru fulltextem

Zobrazit:

Přihlášení

Tento web používá k poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním a používáním souborů cookies. Více o ochraně osobních údajů.