Ostatní Mašinka Tomáš

2 Položky

Mašinku Tomáše můžete najít i na ostatních výrobcích. Kbelíky, svítilny, dokonce nafukovací židle nebo hodiny či akustická kytara, to vše může těšit vaše děti. Poznejte ještě jiný svět, než je svět vláčků. Mašinka Tomáš s vámi bude i v případě, že si budete hrát na písku s kbelíčkem.

Ostatní věci s motivy Mašinky Tomáše

Kyblík, bublifuk, malá svítilna, bowlingová sada, nafukovací židle, hodiny, akustická kytara, autodráha, nafukovací skákací hrad a mnohými dalšími drobnostmi můžete potěšit své děti. Krásně malované obrázky potěší každé dítko, které bude moci s Mašinkou Tomášem zažívat další neuvěřitelná dobrodružství. Dětem na hraní občas postačí i kyblík s lopatkou. Často právě tyto drobnosti ocení nejvíce. Děti potěší i obyčejné bubliny z bublifuku. Co jsme se jich jako děti nadělali, a jak rádi jsme je praskali, a dívali se, jak letí, když se nám vzdalovaly. Leskly se a odrážela se v nich celá škála barev. Mašinka Tomáš a jeho kamarádi mohou doplnit dětský pokojíček i dalšími hračkami a dalšími svými motivy než jenom formou vláčků. Využijte proto této skvělé nabídky a pořiďte dětem další drobnosti a hračky s motivy Mašinky Tomáše. Po příjemně strávených chvílích si můžete ještě přečíst pohádku na dobrou noc, aby děti měly na další den inspiraci a mohly opět prožívat život plný překvapení.

Prohledat výsledky filtru fulltextem

Zobrazit:

Přihlášení

Tento web používá k poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním a používáním souborů cookies. Více o ochraně osobních údajů.