Obuv

7 položek

Obuv je v podstatě součástí oblékání, protože nikdy neodejdeme z domu, aniž bychom si nazuli nějakou obuv. A právě botičky na naše nožičky by měly být v případě dětí veselé a hravé. Nejlépe s motivy jejich kamarádů, aby je těšilo, že je nosí.

Obuv

V kategorii obuvi jsme pro vás připravili velice zajímavou nabídku. Mašinka Tomáš s jeho přáteli budou neustále s vámi. Pěkné pohádkové motivy jsou líbivé a vzhledově krásně barevné. Upoutají pozornost a jsou výjimečné. Základem je pořádný pytlík na obuv, který děti potřebují do školy. Do něj si mohou dát papučky s motivem Mašinky Tomáše. Najdete zde nejenom bačkůrky, ale třeba také holínky v červené i modré, takže je mohou nosit jak děvčata s krásným červeným okrajem, tak také chlapci v modré verzi. Ani deštivé a škaredé počasí nás přeci nemůže odradit od hraní a zábavy. Ať už je mokro nebo kaluže, stačí si nasadit holínky a máte jistotu, že nožky vašich dětí zůstanou v suchu. Pro zimní období jsou zde připravené chlapecké sněhule, samozřejmě s jejich kamarádem, který je za žádné situace neopustí ani v zimě, kdy napadne tuna sněhu. Jakmile se změní roční období, přezujeme do něčeho lehčího. Pro tyto případy jsou vhodné tenisky. Nabízí se nízká i vysoká verze. Myslíme na všechny případy.

Prohledat výsledky filtru fulltextem

Zobrazit:

Přihlášení

Tento web používá k poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním a používáním souborů cookies. Více o ochraně osobních údajů.