Oblečení Mašinka Tomáš

10 položek

Děti rády objevují svět a nejraději to prožívají se svými kamarády. Proto také tak rády nosí své oblíbené motivy na tričkách, čepicích i rukavicích. Objevovat svět teď mohou i se svými kamarády z říše pohádek. Mašinka Tomáš je plně připraven, aby s nimi prožíval všelijaká dobrodružství.

Oblečení

Zde se každý obdivovatel a příznivec Mašinky Tomáše náramně vyparádí. Děti milují motivy svých oblíbených přátel na tričku, čepici či rukavicích, a právě to jim můžeme nabídnout. Z kategorie oblečení Mašinka Tomáš si můžete vybírat podle svého přání. Kvalitní rukavice budou vaše děti zahřívat v zimním období. Honíte ráno děti po bytě a nemůžete je dostat do oblečení? Ještě, že jsou zde motivy Mašinky Tomáše. Sotva zmíníte pohádku, už děti zpozorní a jistě rády hned přispěchají, aby se oblékly. Pro kluky zde máme připravené jedinečné slipky z 100 % bavlny. Na hlavu si dají basebalovou čepici s motivem Mašinky Tomáše a mohou se jít pyšnit na hřiště či na výlet. Na zimu jsou zde připravené také zimní čepice či punčocháče. Samozřejmě vše s originálními motivy Mašinky Tomáše. Trička s dlouhým i krátkým rukávem, pláštěnky, tepláky, pyžamo nebo i deštník. Oblečte děti do motivů, které mají nejraději. Každý den mohou být v kontaktu se svými přáteli.

Prohledat výsledky filtru fulltextem

Zobrazit:

Přihlášení

Tento web používá k poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním a používáním souborů cookies. Více o ochraně osobních údajů.