Postele Mašinka Tomáš

5 položek

Máte velké potíže večer nahnat vaše děti do postýlek? Potěšilo by vás řešení, díky kterému by se spánek stal pro vaše děti nejoblíbenější činností? Pozvěte jim do pokojíčků populární animovanou postavičku Mašinku Tomáše a nebudete litovat.

Jak na to? Stačí vám k tomu jedinečná postel Mašinka Tomáš v různém provedení, která se stane nejlepším přítelem vašich dětí. Usínání v takové postýlce bude nejen příjemné, ale doslova dobrodružstvím, protože děti budou mít pocit, že se staly součástí světa mašinky Tomáše. Děti budou unešené z toho, že Mašinka Tomáš, která pomáhá a radí v animovaném seriálu v televizi je najednou součástí jejich pokojíčků.

A co víc po večeři a umyt zoubků budou do postýlek s radostí a bez toho, abyste se museli o to přičinit. Vždyť kdo by nechtěl spinkat v postýlce s podobou Mašinky Tomáše? S takovou postýlkou budou dětské sny zase o něco krásnější a ranní probouzení snadnější.

Prohledat výsledky filtru fulltextem

Zobrazit:

Přihlášení

Tento web používá k poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním a používáním souborů cookies. Více o ochraně osobních údajů.