Nábytek Mašinka Tomáš

10 položek

Nechte se vtáhnout do světa Mašinky Tomáše a jeho kamarádů. S těmito motivy jsme pro vás připravili širokou nabídku nábytku. Najdete zde velice zajímavé a kvalitní výrobky jako je postel, polička, stan, komoda nebo truhla na hračky.

Nábytek Mašinka Tomáš

Těší vás pohled na Mašinku Tomáše? Krásně barvenou postavičku z dětských pohádek? Milují ji vaše děti natolik, že ji chtějí mít neustále kolem sebe? Svého věrného kamaráda, se kterým sdílejí veškeré patálie, prekérní situace, které se však vždy obrátí k dobrému? V tom případě můžete využít bohaté nabídky formou nábytku s motivy Mašinky Tomáše. Dětem můžete vytvořit neobyčejný svět zábavy, her a potěšení. Hrací stan bude skvělou volbou. Často funguje jako jakýsi bunkr, kam si děti mohou zalézt a prožívat svá vlastní dobrodružství. Chcete vyzdobit pokojíček v jednotném stylu? Pak pro vás máme připravenou krásně malovanou poličku s motivem Mašinky Tomáše, dále rozkládací dvoumístnou pohovku pro děti, truhlu na hračky, aby v pokojíčku byl vždy pořádek a hračky se měly kam uschovat, knihovnu se závěsnými přihrádkami, do které přehledně uspořádáte všechny příběhy Mašinky Tomáše jeho přátel, nafukovací spací postel, komodu nebo i krásnou a jedinečnou postel. Zvolit můžete variantu s nebo bez úložného prostoru.

Prohledat výsledky filtru fulltextem

Zobrazit:

Přihlášení

Tento web používá k poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním a používáním souborů cookies. Více o ochraně osobních údajů.