Samostatné mašinky TrackMaster Push Along

1 položka

Také ve vaší televizi vyhrává animovaná pohádka Mašinka Tomáš? V tom případě máte skvělou příležitost tuto populární postavičku dostat přímo do pokojíčků vašich dětí. Jak se vám to povede?

Stačí dětem pořídit jedinečné samostatné mašinky TrackMaster Push Along v reálné podobě Mašinky Tomáše a mají na celý den o zábavu postarané. Roztomilá Tomáš mašinka černá, červená, modrá udělá radost, a ještě si vaše ratolesti budou společně s Tomášem užívat skvělá dobrodružství přesně jako v oblíbeném seriálu na ostrově Sodor. Nechte vaše děti stát se součástí tohoto ostrova a připravte jim dětství, na které zůstanou ty nejkrásnější vzpomínky.

Dokonalé mašinky Tomáš v různém provedení nemohou chybět v žádném pokojíčku, protože jedině tak si děti vyhrají do sytosti a prožijí spoustu zážitků. Jednotlivé mašinky lze spojit a vaše děti si tak mohou vytvořit jedinečný vláček a třeba i spoustu nových příběhů o Mašince Tomášovi.

Prohledat výsledky filtru fulltextem

Zobrazit:

Přihlášení

Tento web používá k poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním a používáním souborů cookies. Více o ochraně osobních údajů.