Mašinka Tomáš Take-n-Play

1 položka

Mašinka Tomáš zažívá dennodenně nové zážitky. Některé z nich jsou překvapivé, některé jsou dobré, jiné mohou být i špatné, a proto potřebuje Mašinka Tomáš pomoc od vašich dětí. Při hledání řešení na různé situace pomůžete svým dětem rozvíjet kladné charakterové rysy.

Mašinka Take-n-Play Mašinka Tomáš

Mašinka Tomáš zažívá každý den něco nového a nečekaného. Chcete i vy zažívat s dětmi neobvyklé situace, napínavé zážitky a poutavé příběhy, při kterých si budou vaše děti hrát a poznávat nový svět? V tom případě jsou nejvhodnější hračky Mašinky Tomáše Také-n-Play, se kterými se děti rozhodně nikdy nudit nebudou. Z pohádky převzatá startovací depa vaše děti jistě využijí zajímavým způsobem. Startovací depo představuje celkovou kolekci. Každá mašinka má svůj startovací systém, a proto nikdy nevíte, která bude rychlejší. Další legrace a kopa zábavy vás čeká s vodárenskou věží. Mašinka Tomáš musí splnit důležitý úkol a dostat vodu do záchranného centra. Děti tyto situace prožívají jako ve skutečném světě a učí se novým dovednostem a schopnostem. Získají cenné zkušenosti a také pozitivní přístup. Jakmile budou i v dospělosti řešit nějaký problém, nebudou se rozčilovat, ale budou hledat, s rozumně klidnou hlavou, řešení, které bude nejvhodnější. Podpořte jejich vnitřní rozvoj dobrých vlastností. Zapomínat bychom neměli ani na nebezpečnou chřestýší dráhu, ve které musíte Mašince Tomášovi opět pomoci najít řešení.

Prohledat výsledky filtru fulltextem

Zobrazit:

Přihlášení

Tento web používá k poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním a používáním souborů cookies. Více o ochraně osobních údajů.