Mašinka MyFirst Mašinka Tomáš

23 položek

Tomáš do vany, voskovky do vody, skládací Mašinka MyFirst Tomáš nebo jiné zajímavé produkty najdete v této nabídce. Nakoupit zde Mašinku Tomáše jako chodítko nebo hračku vydávající zvuky. Dokonce může zpívat písničku. Doplňte dětem sortiment hraček, některou z těchto zajímavých pohádkových postav.

Mašinka MyFirst Mašinka Tomáš

Chrastící mašinka, skládací Tomáš, mašinka Tomáše do vody, skládačka a mnoho dalšího najdete v této skupině Mašinky MyFirst Mašinky Tomáše. Hry a zábava a nepřekonatelné zážitky. Děti si zaslouží naši pozornost a hezké hračky, ze kterých budou mít radost. Podpořte jejich kreativní myšlení, manuální zručnost, hrubou motoriku a fantazii. V kategorii těchto produktů najdete Mašinku Tomáše nejenom jako chrastící hračku. Děti na delší dobu zabaví i skládací Mašinka Tomáše, která se dá zajímavě kombinovat. Vaše ratolesti objeví nový svět a novou zábavu, když si připomenou kamarády z oblíbené pohádky. Mašinka do vody je další nedílnou součástí této nabídky. Koupání se promění v hraní a děti nebudete moci dostat z vody. Zanedlouho budou mít varhánky a budou sedět ve vlažné vodě, ale to je jistě neodradí od dalšího vodního dobrodružní s jejich vláčkem Tomášem. Zajímavou upoutávkou je i možnost koupě jednoho produktu Mašinky Tomáše MyFirst v kombinaci s Percy. Dvakrát více zábavy v jednom.

Prohledat výsledky filtru fulltextem

Zobrazit:

Přihlášení

Tento web používá k poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním a používáním souborů cookies. Více o ochraně osobních údajů.