Krabičky Mašinka Tomáš

4 Položky

Krabičky s motivem Mašinky Tomáše jsou vhodné pro kluky i pro holky. Jsou krásně zdobené ubrouskovou technikou, malované a přelakované. Celá krabička je ze dřeva a působí velice vznešeně. Pro kluky formou přihrádek pro slečny formou šperkovnice.

Krabičky Mašinka Tomáš

Originální dárek pro děti. Krabičky s motivem Mašinky Tomáše jsou krásně malované. Jedná se o malé truhličky, které mají 6 přihrádek. Krabičky jsou vyrobené ze dřeva. Přírodní materiál, který snadno odolá i tvrdšímu zacházení. Malované krabičky se hodí pro děti jakéhokoliv věku. Mohou si do nich uschovat drobnosti, malé hračky, nálepky či cokoliv dalšího. Jsou zdobené ubrouskovou technikou. Samozřejmostí je jejich závěrečné olakování, aby děti nemohly nátěr tak snadno sloupnout nebo se o krabičku poranit. Máme zde také něco pro holčičky, a to jsou šperkovnice. Vytvořené stejnou technikou čili se jedná o dřevěnou krabičku, ozdobenou ubrouskovou technikou, krásně malovanou s motivem Mašinky Tomáše. Každá malá slečna by si jistě takovouto šperkovnici přála. Šesti přihrádková šperkovnice upoutá pozornost, a navíc v ní děti budou mít skvělý přehled. Děvčata si zde mohou schovat náramky, třpytky, věci do vlasů, sponky a gumičky, ale také náhrdelníky a různé další korále.

Prohledat výsledky filtru fulltextem

Zobrazit:

 • Mašinka Tomáš Dětská truhlička

  6 ti přihrádková dřevěná krabička, malovaná a zdobená ubrouskovou...

  399 Kč s DPH

  330 Kč

  Dostupnost: Do 1-2 týdnů

 • Mašinka Tomáš Dětská krabička

  Dětská 6ti přihrádková krabička zdobená ubrouskovou technikou,...

  399 Kč s DPH

  330 Kč

  Dostupnost: Skladem

 • Mašinka Tomáš Dětská šperkovnice

  Dětská 6ti přihrádková šperkovnice zdobená ubrouskovou technikou.

  399 Kč s DPH

  330 Kč

  Dostupnost: Do 1-2 týdnů

 • Mašinka Tomáš Šperkovnice

  Dětská 6ti přihrádková šperkovnice zdobená ubrouskovou technikou.

  399 Kč s DPH

  330 Kč

  Dostupnost: Do 1-2 týdnů

Přihlášení

Tento web používá k poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním a používáním souborů cookies. Více o ochraně osobních údajů.