Mašinka Tomáš knihy pohádek

10 položek

Pohádkové knížky Mašinky Tomáše jsou pro děti inspirací. Rádi prožíváte zajímavá dobrodružství plná napětí, ale vždy s dobrým koncem? Přesně takové vás čekají v příbězích Mašinky Tomáše na ostrově Sodor, kde se každý den děje něco nového.

Knihy Mašinka Tomáš

Knihy neodmyslitelně patří k postavě Mašinky Tomáše a víte proč? Proč právě knihy jsou pro tuto pohádkou postavičku tak důležité? Protože právě v knihách to všechno začalo. Začal se zde utvářet celý příběh Mašinky Tomáše. Lokomotiva Tomáš původně vznikla jako knižní předloha pro motivy dalších příběhů a animované pohádky. Mašinka Tomáš v ní má také původní modrou barvu a číslo jedna. Zažívá neobyčejné příběhy na ostrově Sodor. Společně s celou partou a všemi kamarády zažívá různá dobrodružství, která však vždy končí pozitivně. Právě Tomáš se svými přáteli se často dostává do potíží nebo způsobují zmatek, ale jak děj postupuje, vždy se vše vyřeší a celý příběh má dobrý konec. V naší nabídce najdete spoustu překrásných knížek, které budou vašim dětem skvělou inspirací do jejich života. Svým pozitivním přístupem jsou pro každé malé dítě přínosem. Najdete zde i příběhy na dobrou noc, které se příjemně čtou dětem před spaním. Cestujte s Mašinkou Tomášem a jeho přáteli napříč ostrovem Sodor a prožívejte s ním jeho život plný dobrodružství a zajímavých příběhů.

Mít doma pohádky Mašinky Tomáše v knižní podobě, tak to je záležitost, o kterou se jako skvělí rodiče musíte okamžitě postarat, protože příběhy, které jim přečtete vy sami, budou vaše děti milovat. Mašinka Tomáš kniha je inspirací i pro dokonalý dárek.

Prohledat výsledky filtru fulltextem

Zobrazit:

Přihlášení

Tento web používá k poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním a používáním souborů cookies. Více o ochraně osobních údajů.