Do vody Mašinka Tomáš

5 položek

Varhánky na rukou, studená voda ve vaně nebo v bazéně a děti pořád ne, a ne vylézt z vody? V tom případě jste vybrali tu nejlepší možnou hračku, a to formou Mašinky Tomáše. Nabízí se v provedení formou bazénu nebo také kruhu kolem pasu či hračky do vody. I vaše děti mohou být s vodou kamarádi.

Mašinka Tomáš do vody

V této sekci najdete nejenom hračky do vody, ale také například celý nafukovací bazén. Vše pro děti a jejich zábavu, kterou jim může voda poskytnout. Každé dítě se již od svého narození s vodou seznamuje a je potřeba, aby byli rodiče v této oblasti opatrní. Vypěstovat si k vodě náklonnost není jednoduché, a proto je potřeba umět děti při koupání zabavit a dopřát jim bezpečí, radost ale také hračky. Například v létě jim můžete na své zahradě postavit bazének, kde se mohou v krásném letním počasí vyřádit a pořádně vyčachtat. Nafukovací bazén je proto tak akorát, aby si děti mohly užívat slunečného počasí, ale také her, protože se chtějí něčím zabavit. A právě Mašinka Tomáš může být s nimi přitom, když se budou koupat venku na zahradě v nafukovacím bazénu s kruhem kolem pasu, ale může být s nimi i doma, když se děti budou koupat ve vaně. Potěší je hraní si s vláčkem, který je určený speciálně na vodní hrátky. Mašinka je voděodolná a v podstatě nezničitelná. Díky tomu se každé koupání promění v hraní a velkou zábavu. Děti se seznámí s vodou, kterou začnou vnímat pozitivně, a to je přinese radost i nám dospělým.

Prohledat výsledky filtru fulltextem

Zobrazit:

Přihlášení

Tento web používá k poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním a používáním souborů cookies. Více o ochraně osobních údajů.